مرکز آموزش

نحوه ریدایرکت کردن دامنه (Redirect)

وارد پنل کاربری Cpanel  شده و در قسمت Domain روی گزینه Redirect کلیک نمایید.

فیلد اول که با نام Type مشخص شده است تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد گذاشت. درصورتی که به طور موقت قصد ریدایرکت کردن دارید از گزینه Temporary302 استفاده نمایید و در صورتی که قصد انجام اینکار برای طولانی مدت دارید از گزینه  Permanent301 استفاده نمایید.

در حالت موقت یعنی Temporary302، امتیاز و بازدید هایی که صورت میگیرد به نفع وبسایت اصلی محاسبه میگردد.

در حالت دائمی Permanent301، با توجه به زمان طولانی که اینکار صورت میگیرد امتیازات و بازدیدهای انجام شده به نفع سایتی که روی آن ریدایرکت صورت گرفته محاسبه میشود.

فیلد دوم که با اسم https://(www.) مشخص شده است برای تعیین آدرس مورد نظر شماست که قصد دارید آن را ریدایرکت کنید. میتواند شامل ادرس اصلی و یا ساب دامنه ها باشد.

 فیلد Redirect to جهت مشخص کردن سایت هدف میباشد.

 فیلد www.redirect گزینه هایی برای جزئیات ریدایرکت دارد که بهترین گزینه آن redirect with or without www. میباشد. گزینه wildcard redirect  برای مواقعی استفاده میشود که قصد دارید زمانی که کاربر صفحه خاصی را از ادرس ریدایرکت شده سرچ میکند به همان صفحه سایت هدف منتقل شود.

  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

Directory Privacy

با این ابزار میتوانید کلیه فایل هایی که در هاست قرار دادید را از نظر privacy بررسی نموده و در صورت تمایل روی فایل های خود پسورد قرار دهید.    

بیشتر »
Disk Usage

ابزاری است که میتواند دیتا و فایل های قرار گرفته روی هاست را از نظر فضایی که اشغال کرده بررسی کرده و گزارش آن را در صفحه نمایش میدهد.

بیشتر »
File Manager

دسترسی به فایل های بارگزاری شده در هاست از طریق file manager امکان پذیر میباشد. شما میتوانید فایل های خود را از طریق file manager آپلود، دانلود، کپی، جابه جایی، حذف، ادیت و حتی کد های HTML را بررسی...

بیشتر »
FTP Accounts

جهت ساختن اکانت FTP در قسمت Files گزینه FTP Accounts انتخاب نموده و وارد شوید. در قسمت Login نام کاربری مورد نظر خود را وارد نمایید سپس Password تعیین کنید. در فیلد Directory ادرسی که قصد دارید...

بیشتر »
Web Disk

درصورتی که بخواهید در هر زمان به فایل ها و دیتای هاست خود با Device های مختلف دسترسی داشته باشید این ابزار میتواند دسترسی با پورت خاصی را برای شما ایجاد نموده و ارتباط بین فضای هاست و Device شما...

بیشتر »