مرکز آموزش

شرایط پشتیبانی

·        مواردی که شامل پشتیبانی نمی شود؟

1.       سرویس های دامنه و هاست که از مجموعه ای غیر از هاستمون تهیه شده باشد.

2.       اشکالاتی که مربوط به کد نویسی، سایت، اسکریپت ها، htaccess، برنامه های جانبی طراحی سایت، مدیریت دیتابیس، پشتیبانی نصب و عیب یابی CMS

3.       مشکلات و اختلال شبکه، اینترنت، سرویس دهنده اینترنت، بلاک شدن IP، مسدود شدن پورت، فیلتر شدن دامنه

4.       آموزش نحوه کار با کنترل پنل، آموزش نصب و نحوه کار کردن با CMS، آموزش طراحی سایت، آموزش انتقال سایت

5.       هک شدن سایت شما در صورتی که از طریق کدهای سایت و اسکریپت های مربوط به آن باشد.

6.       مشکلاتی که به دلیل عدم ارائه مدارک لازم برای سرویس دامنه های شرکتی و یا کشوری، گواهینامه های SSL سطح بالا، احراز هویت در مواقعی که دچار مشکل دسترسی به ناحیه کاربری دارید.

·        شرایط پشتیبانی هاستمون

1.       درخواست خود را فقط از طریق ناحیه کاربری که سرویس مورد نظر خود را از طریق آن پنل خریداری کرده اید ارسال نمایید.

2.       درصورتی که ایمیل خود تغییر داده اید حتما در اسرع وقت این موضوع را در تیکت به تیم فنی اعلام نمایید تا ایمیلی در ناحیه کاربری شما فعال است تغییر یابد.

3.       از ارسال مکرر یک درخواست خودداری فرمایید. تیکت ها با توجه به بازه زمانی بررسی میگردند. درصورتی که مکرر درخواست تکراری خود را ارسال کنید به طور سیستمی در انتهای لیست تیکت ها قرار میگیرید.

4.       جهت پیگیری تیکت، درخواست جدیدی ارسال نکنید و در ادامه همان تیکت قبل پیام خود را ارسال نمایید

5.       درصورتی که درخواست های مختلف و غیر مرتبط دارید در تیکت های مجزا ارسال نمایید تا رسیدگی به هر درخواست به طور کامل صورت گیرد.

6.       تیکت خود را به زبان فارسی و نه فینگلیش ارسال کنید.

7.       در قسمت عنوان تیکت، متنی مناسب و مرتبط به درخواست قرار دهید.

8.       رعایت ادب و احترام نشانگر شخصیت شماست. خواهشمند است در تمامی مکاتبات و تماس های تلفنی این نکته را رعایت و از ادبیات مناسب استفاده نمایید. هاستمون حق خود میداند درصورتی که اهانت و یا تهدیدی به مجموعه و تمامی اعضای هاستمون از سوی کاربری صورت پذیرد به طور یکطرفه بدون اطلاع قبلی کلیه سرویس های کاربر را متوقف کرده و موارد را به دستگاه های قانونی گزارش میدهد.

9.       پشتیبانی فنی به دلیل نوع فعالیت ممکن است نیاز به بررسی بیشتر و ارزیابی داشته باشد از همین سو جهت بالا بردن کیفیت پاسخگویی، پشتیبانی فنی فقط در تیکت به صورت نوشتاری صورت میگیرد و تلفنی هیچگونه پشتیبانی صورت نمی پذیرد.

10.   سوالات مربوط به واحد فروش و سوالات مرتبط به واحد پشتیبانی را تفکیک نموده و بخش اختصاصی آن ارسال نمایید.

11.   توضیحات کامل و شرح دقیق جزئیات میتواند در پاسخگویی به درخواست های شما بسیار موثر باشد و پشتیبانی بهتری دریافت نمایید.  همچنین سرویسی که در رابطه با آن درخواست پشتیبانی دارید در تیکت تعیین کنید.

  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟