پروتکل pop3 چیست؟

در مورد pop3 میتوان گفت این پروتکل از حائز اهمیت ترین سرویس ارسال ایمیل است و از این سرویس برای دریافت و ویرایش ایمیل استفاده می شود. در این مقاله هاستمون، به شرح و جزئیات این سرویس می پردازیم.

همه چیز در مورد RAID

این مقاله به معرفی انواع RAID (رید) و ویژگی های آنها می‌پردازد. اما اول مهم ترین سوال این است که RAID چیست و چه تاثیری در کارایی سرور دارد؟ با هاستمون برای پاسخ به این سوالات همراه باشید.

اموزش نصب وردپرس در هاست لینوکسی سی پنل

برای نصب وردپرس به یک دامین و هاست احتیاج دارید. در نظر داشته باشید که هاست مورد نیاز حتما لینوکسی باشد زیرا وردپرس در هاست ویندوزی کار نمی‌کند. این آموزش به چگونگی نصب وردپرس در هاست لینوکسی با کنترل پنل سی پنل می‌پردازد. با هاستمون همراه باشید.

با هاستمون برای پاسخ به سوال "چگونه یک لوگو، نشانه یا آرم مناسب انتخاب کنیم؟" همراه باشید.

لوگو در لغت به طرحی ملموس و ساده گفته می شود که به عنوان شناسنامه یا هویت یک برند، شرکت یا محصول معرفی می گردد. اهمیت لوگو زمانی مشخص می شود که لوگوها به عنوان ظاهر بیرونی یک برند شناخته می شوند و هر آنچه که از طریق یک لوگو و نشانه به مخاطب عرضه می گردد تفکر مخاطب در مورد آن برند را رقم می زند.

معرفی هاست و انواع آن به زبان ساده

هاست یا هاستینگ به سرویسی گفته می‌شود که توسط شرکت‌های هاستینگ ارائه می‌شود و به محیطی گفته می‌شود که اطلاعات و فایل‌هایی که در وبسایت شما دیده می‌شوند و یا به صورت غیرمستقیم در آن دخالت دارند، در آن بارگذاری می‌گردند تا در مواقع لزوم، در دسترس کاربر و یا اپراتور وبسایت قرار گیرند. هر سرویس هاستینگ، فضای دیسکی با حجم مشخص که توسط سرورهای معتبر در شرکت‌های سراسر دنیا ساپورت می‌شوند را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید برای بارگذاری اطلاعات خود از آن استفاده نمایید. با هاستمون در این مقاله همراه باشید تا انواع هاست و خصوصیات آن‌ها را بشناسید.

قیمت طراحی سایت بر چه اساسی تعیین میشود؟

شرکت های زیادی کار طراحی وبسایت را انجام می دهند که قیمت گذاری در آنها تا حدودی متفاوت می باشد. با هاستمون در این مقاله همراه باشید تا فاکتورهای مهم در تعیین قیمت طراحی وبسایت را بررسی نماییم.

گواهینامه SSL چیست و چگونه کار می کند ؟

سازمان های صادر کننده گواهینامه های امنیتی SSL برای اعطای گواهینامه های امنیتی ابتدا اعتبارسنجی از وب سایت ها را در چند نوع متفاوت انجام می دهند از این رو پروتکل های امنیتی SSL در اسامی متفاوت ارائه می شوند که هر یک از آنها میزانی از اعتبار را به مدیران یا شرکت های مربوط به وبسایت می بخشند. هاستمون در مقاله پیش رو به معرفی آنها می پردازد.

چگونه بهترین هاست را برای وبسایت خود انتخاب نماییم؟

انتخاب سرویس میزبان وبسایت شاید در ابتدا کاری پیچیده و سخت به نظر برسد اما با مقدار اندکی تحقیق و تمرکز بر بعضی ویژگی ها و خدمات، قبل از انتخاب هاست و سرویس های مربوط به آن، خود را از سردرگمی ها و دردسرهای پس از انتخاب هاست نجات دهید!

10 شرکت برتر هاستینگ در دنیا

اگر جزو افرادی هستید که به تازگی اقدام به راه اندازی یک وبسایت نموده اید یا برای وبسایت شرکت و فروشگاه آنلاین خود به دنبال یک سرویس هاست ایده آل می گردید با هاستمون در این مقاله همراه باشید تا 10 تا از بهترین سرویس های هاستینگ در سراسر جهان را به شما معرفی نماییم.

انواع کنترل پنل هاست و بررسی نقاط قوت و ضعف Cpanel  و Plesk

کنترل پنل های هاست انواع متعددی دارند مانند Cpanel، Plesk، Direct Admin، Website Panel و ... که هر یک از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند اما شاخص ترین کنترل پنل ها، سی پنل و پلسک هستند که بسیاری از شرکت های هاستینگ از آنها استفاده می نمایند. برای بررسی بیشتر کنترل پنل های Plesk و Cpanel با هاستمون در این مقاله همراه باشید.

تمامی حقوق این سایت نزد هاستمون محفوظ است.